هوشمند سازی ساختمان در 7 گام از 0 تا 100 به همراه فیلم و عکس

روبات های هوشمند به صورت اتومات کارهای تمیزکاری را انجام می دهند و حتی به صورت اتوماتیک شارژ می شوند. از قفل های درب اتوماتیک گرفته تا اسکنر چهره، اسکنر چشمی و اسکنر اثر انگشت برای باز کردن درب، همگی برای هوشمند سازی خانه های لوکس و گران قیمت به کار می روند. زندگی در خانه های هوشمند یک رویا نیست. توستر، فر، ماکروویو، ماشین های شستشو و لباسشویی های هوشمند، سیستم های گرمایش منزل، تکنولوژی های آبیاری و باغبانی، برخی از تجهیزات پیشرفته در ساختمان های مدرن هستند که رفاه بیشتری را برای خانواده ها به همراه دارند. شاید برخی از این لوازم را در منازل خود داشته باشید ولی هنوز خیلی از سیستم های پیشرفته و کارامدتر ناشناخته مانده اند. اتوماسیون پیشرفته و مدرن در همه لوازم منزل قابل اجراست. در سیستم هوشمند، موسیقی در تمام قسمت ها و مناطق مختلف ساختمان قابل شنیدن است. با این حال، سیستم های اتوماسیون خانگی ساده امروزه با کمتر از ٥٠٠ دﻻر قابل خریداری هستند.

شرکت هوشمند MDT از پروتکل knx برای محصولاتش استفاده میکند و یکی از بهترین مزیت های این شرکت گارانتی به مدت 3 سال و تضمین کیفیت کالاها و محصولات هوشمندسازی خود هستند. برای هوشمندسازی خانه از سنسورهای متعدد و تجهیزات خانه هوشمند استفاده می شود. برای هوشمند سازی ساختمان قبل از هر چیز باید جزئیات و نحوه سیم کشی خانه بررسی شود. در حال حاضر بخش عمده ای از این تجهیزات در داخل کشور وجود ندارد و برای خرید آنها باید از سایت های خارجی اقدام کنید. • استفاده از باند های ضد آب جهت فضاهایی چون استخر، حمام و… یکی از ملزومات پیش بینی شده جهت ارائه این سرویس تخصیص یک کارت پرسنلی RFID به کلیه کارکنان بخش هایی می باشد که به راحتی می توان سطح دسترسی هر شخص را به بخش های مربوطه به این روش کنترل نمود. سیستمهای صوتی و تصویری: کنترل سیستم صوتی و تصویری با موبایل، اینترنت و تبلت، تنظیم سیستم صوتی بر اساس برنامههای زمانی مشخص، طراحی سینمای خانگی و ترکیب صوت و تصویر ازجمله مواردی است که توسط این سیستمها قابلاجرا میباشد. هوشمندسازی ساختمان به معنی کنترل همه تجهیزات ساختمان است. این مزیت، نشانگر معتبر و باکیفیت بودن محصولات است و همچنین این شرکت هوشمند در میان 100 شرکت برتر هوشمندسازی جهان قرار گرفته است.

ما به پشتوانه 10 سال اجرای پروژه های هوشمند با برندهای معتبر دنیا، با آگاهی از نیاز مصرف کندگان ایرانی و به منظور ارائه خدمات مناسب وارد عرصه تولید شدیم. بهترین برند دنیا که بین 3 برند معتبر و باکیفیت جای داده شده است، برند هوشمند CONTROL4 میباشد. محصولات این شرکت هوشمند بسیار معروف و بسیار باکیفیت هستند. این شرکت هوشمند هم از پروتکل knx در تولید محصولات و تجهیزات خود استفاده میکند که از بهتین و باکیفیت ترین محصولات را به جهان عرضه میکند. تجهیزات و وسایل هوشمند سازی ساختمان بسیار زیادتر از چیز هستند که به نظر می رسد. خانه هوشمند لوکسین توسط متخصصین ایرانی و با در نظر گرفتن ویژگیهای ساختمانسازی ایرانی طراحی شده است. نمایندگی خانه هوشمند با استفاده از پهنای باند اینترنت قادر به ارائه خدمات است. کنترلگر منطقی برنامه پذیر (PLC) یک کامپیوتر کوچک صنعتی است. پرده هوشمند نیز این امکان را به شما می دهد که در زمان های برنامه ریزی شده پرده ها تغییر فیلم هوشمند سازی خانه وضعیت دهند . چنانچه پذیرایی مورد نظر ما دارای یک لوستر، دو عدد دیوار کوب و نور مخفی باشد به دو کلید لمسی هوشمند 3 پل نیز برای پذیرایی نیازمندیم. در واقع محصولات تولیدی شرکت هوشمند GVS، نمایشگرهای لمسی و رنگی، کلیدها، عملگرهای سوئیچ دیمر و پاور میباشد.

این شرکت معروف هوشمند، در چین مشغول به فعالیت است که برای محصولات تولیدی خود، ضمانت و گارانتی 5 ساله را در نظر گرفته است و همین مورد باعث افزایش بهرهوری و اعتماد بیشتر مشتریان به این شرکت خواهد بود. انواع روشهای کنترلی نیز با واسط کاربری فارسی و در نظر گرفتن ابزارهای مورد استفاده توسط مهندسین ایرانی طراحی شده است. ما نیز در سدهی اخیر برای بنا کردن خانه به همان دستورالعمل قبل رسیدهایم. این روزها امکانات خانه هوشمند در تهران هم وجود دارد. اکوبی ۴ (Ecobee4) از بهترین ترموستاتهای هوشمند موجود در بازار است و قابلیت تنظیم دمای اتاق را با دستورات صوتی دارد ولی برخلاف دیگر تنظیم کنندههای دمای هوشمند با دستیار صوتی خود کار میکند و قابلیت اتصال به دیگر دستیارهای صوتی را ندارد. با استفاده از قطعات زیر می توان بخش های مختلف خانه مانند درب های ورود و خروج و پارکینگ و پرده های برقی و سیستم های صوتی و تصویری با هم در ارتباط باشند و با هم به خوبی کار کنند. خانه سبز آرزوی دیرینه انسان برای دست یابی به شرایط ایجاد آسایش و امنیت در زندگی را به خوبی تامین می کند.