1+9 فروشگاه اینترنتی معتبر در سال 1400

این بخش ها هم استفاده کنین. فکر نکنم بتونین کسی رو پیدا کنین که ،در زمان خرید کالاهای دیجیتالی، خصوصیات و آپشن های اون محصول براش مهم نباشه… اگه جز تامین کننده ها و تولید کننده های معتبر هسین می تونین کالاهای تولیدی تون رو توسط فروشگاه آنلاین مبیت در ویترینی به وسعت ایران به نمایش بذارین. وقتی امتیاز دهی رو فراموش نکنین ،با کسب 500 امتیاز می تونین 50000 تومان از مبلغ هدفون یا بی سیم و انواع پاور بانک رو به صورت سکه ( از امتیازاتتون )پرداخت کنین.چطوره؟

دیگه با تجربه خوبی که مردم از دیجی کالا داشتن اون جو سنگین بی اعتمادی اولیه، به فروش اینترنتی فروشگاه اینترنتی گناوه شکست. یه امتیاز دیگه این فروشگاه آنلاین ،سیستم امتیاز دهی هست.به چه صورت؟ بحث دیگه هم اون مامور پست هست ک بنده خدا باید صدبار چونه بزنه تا طرف بیاد پولو بده و تازه پولو هم کامل بده، نه اینکه بخواد همون جا تخفیف هم بگیره و بعضا دیدم که مامور پست کلا گذاشته و رفته یا اینکه محصول رو نداده و ول کرده و رفته. سلام نه به هیچ عنوان ، من از این فروشگاه خرید کرده ام اصلا کیفیت خوب رو ندارن ، در ضمن من داخل هر سایتی مربوط به نقد و بررسی فروشگاه های آنلاین رفتم شما کامنت تبلیغاتی گذاشتید !

اینها همه و همه در این سایت مبیت به طور مفصل نقد و بررسی شده. و با بررسی کامل می تونین دست به یه خرید مطمئن بزنین. در خرید مجازی و اینترنتی فروشگاه مبیت این مژده رو به شما میده که ،می تونین با لحاظ کردن گزینه هایی چون قیمت ،امکانات ،برندها و… تخفیف های دیجیتالی فروشگاه اینترنتی مبیت خان ،فقط به وبسایت شون ختم نمیشه و توی اپلیکیشن هم دست از سرتون برنمی داره!

این روزا انقدر تعداد فروشگاه های اینترنتی زیاد شدن که آدم اصن نمیدونه از کدوم باید خرید کنه و ماشااالله همشون هم یه سری ادعاهای خاص خودشون رو دارن که البته خب خیلیاشون هم خداییش درسته. اینم امکان خرید به صرفه ،و در واقع خرید اقتصادی در فروشگاه اینترنتی که برای مشتریا لحاظ شده! اگر چه در فروشگاه های اینترنتی، امکان چانه زدن وجود نداره اما نکته جالبی که توی فروشگاه آنلاین مبیت به چشم می خوره، اینه که این فروشگاه به فکر مشتریای خودشه.